Skip to main content

Apie mane

advokatas-klaipedojeDėkoju, kad aplankėte mano internetinį puslapį. Džiaugiuosi galėdama pristatyti Jums save ir savo teikiamas paslaugas.

Teisės studijas pasirinkau jau turėdama aukštąjį universitetinį išsilavinimą bei įgijusi šiek tiek gyvenimiškos patirties, aiškiai jausdama kad būti advokate yra mano pašaukimas. Vilniaus universitete teisės studijas baigiau kaip viena geriausių absolvenčių – tiek valstybinis egzaminas, tiek magistro darbas buvo įvertinti aukščiausiais balais. Profesinį kelią pradėjau pas geriausią savo srities specialistą, Vilniaus universiteto dėstytoją, mokslininką, advokatą Remigijų Merkevičių.

Mano specializacija – civilinė teisė. Tai plati ir daug kompleksinių žinių reikalaujanti sritis, susidedanti iš skirtingų teisės pošakių, kaip antai, sutarčių teisės, prievolių teisės, statybos teisės, šeimos teisės, darbo teisės, bankroto teisės, paveldėjimo teisės, draudimo teisės.

Per savo profesinę praktiką laimėjau ne vieną sudėtingą bylą, pavyzdžiui, atstovavau asociaciją, įkurtą savivaldybės, Lietuvoje užimančios antrą vietą pagal įsisavinamos Europos Sąjungos paramos dydį, ir 44 kitų privačių ir juridinių asmenų byloje dėl Europos Sąjungos paramos panaudojimo, viešųjų pirkimų, asociacijos pirmininko atleidimo iš darbo bei žalos atlyginimo. 2012 metais parengiau pirmąją Lietuvoje teritorinę kolektyvinę sutartį bei ją įregistravau Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Kazimiero Simonavičiaus universitete dėsčiau Bankroto teisę, Viešųjų pirkimų teisę. Vedu seminarus įmonių vadovams ir akcininkams apie įmonės valdymo organų civilinę atsakomybę, darbo teisę.

Dažnai ilgas bylinėjimasis reikalauja daug finansinių, laiko bei dvasinių resursų, todėl dedu visas pastangas, kad pavyktų taikiai išspręsti tarp šalių kilusį ginčą. 2019 metais baigiau mediatorių mokymus ir buvau įrašyta į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą. Įgytas teorines ir praktines žinias taikau ne tik mediacijos procese, bet ir spręsdama kitus ginčus, dėl ko per pastaruosius kelerius metus net 70 procentų bylų pavyko užbaigti taikiai.

Man malonu, kad galiu Jums padėti savo teisinėmis žiniomis ir patirtimi bei prisidėti tiek prie reikšmingų, tiek prie kasdienių Jūsų klausimų sprendimo.