Skip to main content

Esu įsitikinusi, kad tik duodami gauname, todėl savo profesinę veiklą suvokiu ne tik kaip teisinių paslaugų teikimą, bet ir dalinimąsi teisine informacija. Kazimiero Simonavičiaus universitete keletą metu dėsčiau Viešųjų pirkimų teisę ir Bankroto teisę. Apjungdama savo sukauptą profesinę patirtį ir žinias rengiu seminarus tiek įprastais kasdieniniais teisiniais klausimais, tiek specifinėmis verslui aktualiomis temomis.

Verslo teisės seminarai

Gilinantis į konkrečią civilinę bylą dažnai tenka atlikti teismų praktikos bei jurisprudencijos analizę. Sukaupta praktine patirtimi ir teisinėmis žiniomis dalinuosi verslo atstovams skirtuose seminaruose.

Nuo 2012 metų pravedžiau šiuos seminarus:

Seminaras „Teisės A,B, C”

Analizuodama savo profesinę patirtį pastebėjau, kad nemaža dalis probleminių situacijų būtų galėję neįvykti, jei žmonės būtų turėję elementarias teisines žinias. Kai kuriems, ypač socialiai pažeidžiamiems asmenims, pagrindinių teisinių taisyklių nežinojimas baigiasi iš tiesų labai skausmingai. Rinkdama medžiagą seminarui „Teisės A,B,C“ įvertinau klientų man nuolat užduodamus klausimus ir temas išskyriau taip, kad būtų pateikti sprendimai į kasdienybėje nuolat iškylančias problemas. Seminarą „Teisės A,B, C“ vedžiau ne tik Klaipėdos, bet ir kitų miestų senjorams ir socialiniams darbuotojams. Seminarą „Teisės A,B,C“ vedu pro bono (nemokamai).