Skip to main content
Laimėtos bylos

Dėl išlaikymo nepilnamečiams vaikams ir bendravimo tvarkos nustatymo

By 2022-09-273 gegužės, 2023No Comments

Civilinėje byloje kilo ginčas dėl išlaikymo nepilnamečiam vaikams priteisimo ir nepilnamečių vaikų bendravimo tvarkos su mano Klientu nustatymo. Ieškovė prašė priteisti išlaikymą nepilnamečiams vaikams po 300 eurų per mėnesį mokamų periodinių išmokų bei nustatyti bendravimo tvarką, pagal kurią mano Klientas galėtų bendrauti su vienu iš vaikų, nepasiimdamas vaiko į savo gyvenamąją vietą, iki pastarajam sueis 3 metai. Priešieškiniu prašėme priteisti iš mano Kliento po 220 eurų per mėnesį išlaikymą kiekvienam vaikui bei nustatyti mano Kliento ir vaikų bendravimo tvarką, pagal kurią mano Klientas galėtų bendrauti su vaikais kas antrą savaitgalį bei per šventes.

Kauno apylinkės teismas priteisė nepilnamečiams vaikams po 220 eurų išlaikymą bei nustatė mano Kliento ir vaikų bendravimo tvarką, pagal kurią mano Klientas su savo mažuoju sūnumi kas antrą savaitgalį turi teisę bendrauti, kai sūnui sueis 2 metai. Ieškovė pateikė apeliacinį skundą.

Kauno apygardos teismas nusprendė, kad Kauno apylinkės teismas, priteisdamas nepilnamečiams vaikams po 220 eurų kas mėnesį išlaikymą, priėmė pagrįstą ir teisingą sprendimą. Taip pat teismas pripažino, kad pirmosios instancijos teismas pagrįstai nustatė pereinamąjį laikotarpį iki tol, kol mažajam sūnui sueis 2-eji, o ne 3-eji metai. Kadangi Kauno apygardos teismas priėmė sprendimą 2021 m. rugsėjo 21 d., kai Kliento sūnui jau buvo suėję 2 metukai, mano Klientas turi teisę su abiem vaikais bendrauti, pasiimdamas juos į savo gyvenamąją vietą, kas antrą savaitgalį bei per šventes.

Susiję dokumentai

https://flis.lt/wp-content/uploads/2022/09/INFOLEX_ID_2026884_RegNr_e2A-1229-896-2021.pdf